„Muschieri Venezia“ Namų kvapų difuzorius „TERRA DI SICILIA“

Šį prekės ženklą įkvėpė Venecijos Respublikos tradiciškai žinomos kaip „La Serenissima” Muschieri (parfumeriai). Nuo pat klestinčios Venecijos – jūrinės respublikos, kuri 1500 m. buvo pasiekusi didžiausią prekybos augimą, „Muschieri” prekybos laivynuose maišė nepaprastas aliejines esencijas, atplaukusias iš Rytų ir taip Venecijos parfumerijos menas išplito po visą Europą.

Šis rankų darbo kūrinys buvo pirmasis „Made in Italy” pavyzdys, vėliau parfumerijos menas paplito visoje Europoje ir visame pasaulyje.

Šiandien „Muschieri Venezia” kolekcija – tai duoklė Rytų stebuklams ir Italijos parfumerijos tradicijoms. Kiekvieną gaminį Italijoje unikaliai gamina Florencijos parfumerijos meistrai- šiuolaikiniai Muschieri, visuotinai pripažinti geriausiais pasaulyje.

„Muschieri Venezia” namai naudoja tik aukštos kokybės žaliavas ir aliejus iš viso pasaulio, kad sukurtų unikalias aromatų formules jūsų erdvėms. Šiuo metu Jums siūlome 14 skirtingų bei ypatingų kvapų.

Mes – oficialūs Muschieri Venezia prabangių itališkų kvapų platintojai Baltijos šalyse. Domina bendradarbiavimo galimybė unikaliais bei aukštos kokybės Italijoje pagamintais kvapais? Užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime.